Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 13 listopada 2018, wtorek.  Imieniny: Arkadiusza, Arkadego, Krystyny, Stanisława, Stanisławy

R E K L A M A















free counters



źródło: komitety wyborcze
Uprawnionych: 9525, głosujących: 4100 - 43.04%

WYNIKI OFICJALNE

Andrzej Dziubakiewicz (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom"): 26,43 % (1063 głosy)
Franciszek Strugała (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa"): 73,57 % (2960 głosów)



OBWÓD nr I
Przedszkole Publiczne nr 2, os Parkowe 10

Ilość uprawnionych: 2067
Ilość głosujących: 857 - 41.46%

Wybory Burmistrza:
Andrzej Dziubakiewicz: 219
Franciszek Strugała: 629

okręg nr 1
ul. Przemysłowa, ul. Wieleńska

Jacek Barnaś (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 44
Małgorzata Zajda (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 126

okręg nr 2
os. Parkowe 19, 20, 21, 22, 23, 24

Krzysztof Maćkowiak (lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP) - 117
Tomasz Banachowicz (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 58
Ryszard Piątek (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 93
Adam Słowik (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom") - 81

okręg nr 3
os. Parkowe 14, 15, 16, 17, 18, ul. Dworcowa, ul. Kolejowa, ul. Nowa

Michał Geremek (lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP) - 98
Ryszard Wiszowaty (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 26
Krzysztof Malinowski (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 96
Marian Chwarścianek (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom") - 87


OBWÓD nr II
Publiczne Gimnazjum, ul. Wronicka 136

Ilość uprawnionych: 2001
Ilość głosujących: 875 - 43.72%

Wybory Burmistrza:
Andrzej Dziubakiewicz: 233
Franciszek Strugała: 624

okręg nr 4
os. Parkowe 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Piotr Wisłowski (lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP) - 101
Urszula Bednarek (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 47
Grzegorz Błaszczyk (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 54
Dorota Bonk (lista nr 22 - KWW "Wspólne Sprawy Czarnkowa") - 117

okręg nr 5
ul. Leśna, ul. Wroniecka od nr 74 do końca, ul. Spokojna, ul. Głogowa, ul. Różana, ul. Wiśniowa, ul. Polna, ul. Fabryczna, ul. Gajowa

Sławomir Jagiełka (lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP) - 84
Henryk Bednarek (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 52
Bernard Łagodzki (lista nr 20 - KWW "Wspólnota Samorządowa" - Trzcianka) - 27
Małgorzata Wiśniewska (lista nr 22 - KWW "Wspólne Sprawy Czarnkowa") - 61
Tomasz Bocheński (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom") - 32

okręg nr 6
os. Zacisze

Grzegorz Hejdysz (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 93
Andrzej Tadla (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 116
Andrzej Dziubakiewicz (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom") - 41


OBWÓD nr III
Miejskie Centrum Kultury, ul. Kościuszki 60

Ilość uprawnionych: 1783
Ilość głosujących: 676 - 37.91%

Wybory Burmistrza:
Andrzej Dziubakiewicz: 181
Franciszek Strugała: 481

okręg nr 7
ul. Kościuszki od nr 59 do końca, ul. Ogrodowa, ul. Pocztowa, ul. Browarna, ul. Rybaki

Ewa Jędrowiak-Michalak - 55
Jacek Kowalski (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 25
Mirosław Kruk (lista nr 22 - KWW "Wspólne Sprawy Czarnkowa") - 35
Emilia Kryka (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 28
Rafał Sroka (lista nr 21 - KWW "Mieszkańcy Czarnkowa") - 52

okręg nr 8
ul. Kościuszki od nr 1 do 58, ul. Piaskowa, ul. Kościelna, ul. Zamkowa, ul. Strumykowa, ul. Thiela

Marian Kurkiewicz (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom") - 43
Tadeusz Mendyk (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 122
Tomasz Wolniewicz (lista nr 20 - KWW "Wspólnota Samorządowa" - Trzcianka) - 30

okręg nr 9
pl. Wolności, ul. Wąska, ul. Wodna, ul. Łąkowa, ul. Gdańska, ul. Orłowskiego, ul. Podgórna, pl. Bartoszka, ul. Putza, pl. Powstańców Wielkopolskich, ul. Kwaska

Dariusz Czarnecki (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 39
Kazimierz Gendek (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom") - 47
Ryszard Kosicki (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 56
Stefan Radomski (lista nr 21 - KWW "Mieszkańcy Czarnkowa") - 66
Jacek Surma (lista nr 20 - KWW "Wspólnota Samorządowa" - Trzcianka) - 22


OBWÓD nr IV
Przedszkole Publiczne nr 1, ul. Rolna 2

Ilość uprawnionych: 1930
Ilość głosujących: 927 - 48.03%

Wybory Burmistrza:
Andrzej Dziubakiewicz: 232
Franciszek Strugała: 681

okręg nr 10
os. Słoneczne, os. Ogrodnicze, ul. Chodzieska

Andrzej Mrówka (lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP) - 156
Hanna Nowak (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 179

okręg nr 11
ul. Poznańska, ul. Pogodna, ul. Myśliwska, ul. Kwiatowa, ul. Sikorskiego 51, 55, ul. Jasna, ul. Okrężna, ul. Orzechowa, ul. Cicha, ul. Rolna, ul. Działkowa

Zdzisław Chwarścianek (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 116
Ewa Kuciak (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 25
Marek Libront (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom") - 32
Renata Wujec (lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP) - 111

okręg nr 12
ul. Sikorskiego 30, od 32 do 49, al. Brzezińska, ul. Widokowa, ul. Janka z Czarnkowa

Marek Ambicki (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 43
Stanisław Czarnecki (lista nr 20 - KWW "Wspólnota Samorządowa" - Trzcianka) - 52
Witold Grześkowiak (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 26
Jan Kina (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom") - 40
Janina Misiołek (lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP) - 29
Paweł Siemiński (lista nr 21 - KWW "Mieszkańcy Czarnkowa") - 69


OBWÓD nr V
Muzeum Ziemi Czarnkowskiej, ul. Wroniecka 32

Ilość uprawnionych: 1744
Ilość głosujących: 765 - 43.86%

Wybory Burmistrza:
Andrzej Dziubakiewicz: 198
Franciszek Strugała: 545

okręg nr 13
ul. Sikorskiego od nr 1 do 31, ul. Staromiejska, ul. Bednarska

Adrian Skrzypczak (lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP) - 83
Andrzej Kraft (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 33
Janina Dolna (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 82
Hilary Rybarczyk (lista nr 20 - KWW "Wspólnota Samorządowa" - Trzcianka) - 24

okręg nr 14
ul. Siedmiogóra, ul. Kręta, ul. Wiosenna, ul. Krzyżowa, ul. Harcerska

Jolanta Murias (lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP) - 71
Marek Łagan (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 106
Piotr Cyganek (lista nr 24 - KWW "Obywatel Piotr Cyganek") - 100

okręg nr 15
ul. Wroniecka od nr 1 do 73, ul. Rzemieślnicza, ul. Boczna, ul. Sosnowa, ul. Lipowa, ul. Brzozowa, ul. Ukośna, ul. Jesionowa, ul. Zamknięta

Marek Wylegała (lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) - 54
Mariusz Łukasiak (lista nr 19 - KWW "Jutro dla Czarnkowa") - 90
Włodzimierz Naderza (lista nr 23 - KWW "Nasze Miasto Nasz Dom") - 88



W czasie kampanii wyborczej na stronie www.Czarnkow.INFO funkcjonowały 2 ankiety prawyborcze. W pierwszej, spośród dwóch kandydatów, internauci wybierali swojego burmistrza, w drugiej natomiast spośród wszystkich kandydatów na radnych wybierano tzw. "SuperRadnego". Poniżej przedstawiamy wyniki.

Ankieta
Prawybory na Czarnkow.INFO. Zagłosuj na burmistrza.

Andrzej Dziubakiewicz
51%

Franciszek Strugała
49%

Głosów razem: 1698



Zapraszamy do zabawy, w której spośród kandydatów wybierać będziemy radnego posiadającego zdaniem Państwa największe predyspozycje do pełnienia tej zaszczytnej funkcji. W zabawie nie mają znaczenia okręgi, listy i numery miejsc. Zwyczajnie głosujemy na człowieka. Głosować można codziennie.


Paweł Siemiński 439
19%

Krzysztof Maćkowiak 427
19%

Andrzej Dziubakiewicz 145
6%

Adrian Skrzypczak 135
6%

Marek Ambicki 125
5%

Tomasz Bocheński 122
5%

Janina Misiołek 96
4%

Małgorzata Zajda 91
4%

Ryszard Piątek 61
2%

Adam Słowik 56
2%

Andrzej Kraft 47
2%

Hanna Nowak 46
2%

Włodzimierz Naderza 45
2%

Marian Chwarścianek 34
1%

Ryszard Kosicki 32
1%

Jacek Kowalski 31
1%

Tadeusz Mendyk 25
1%

Marek Libront 20
0%

Dariusz Czarnecki 19
0%

Andrzej Tadla 18
0%

Tomasz Wolniewicz 17
0%

Michał Geremek 14
0%

Marian Kurkiewicz 14
0%

Urszula Bednarek 13
0%

Tomasz Banachowicz 12
0%

Henryk Bednarek 12
0%

Kazimierz Gendek 12
0%

Stanisław Czarnecki 11
0%

Jan Kina 10
0%

Ryszard Wiszowaty 10
0%

Ewa Kuciak 9
0%

Ewa Michalak-Jędrowiak 9
0%

Emilia Kryka 8
0%

Jacek Barnaś 7
0%

Grzegorz Błaszczyk 6
0%

Zdzisław Chwarścianek 6
0%

Dorota Bonk 5
0%

Sławomir Jagiełka 5
0%

Jacek Surma 5
0%

Rafał Sroka 4
0%

Piotr Wisłowski 4
0%

Renata Wujec 4
0%

Piotr Cyganek 3
0%

Mirosław Kruk 3
0%

Mariusz Łukasiak 3
0%

Marek Wylegała 3
0%

Janina Dolna 2
0%

Marek Łagan 2
0%

Bernard Łagodzki 2
0%

Krzysztof Malinowski 2
0%

Hilary Rybarczyk 2
0%

Małgorzata Wiśniewska 2
0%

Grzegorz Hejdysz 1
0%

Andrzej Mrówka 1
0%

Witold Grześkowiak 0
0%

Jolanta Murias 0
0%

Stefan Radomski 0
0%


Głosów razem: 2237
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.