Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Archiwum
Dzisiaj jest: 23 kwietnia 2024, wtorek.  Imieniny: Alberta, Heleny, Ilony, Jerzego, Wojciecha

ZŁOTA PAULA!

Paula Kułaga została Mistrzynią Polski Seniorek w Judo. W finale nasza zawodniczka wygrała z ubiegłoroczną zwyciężczynią Beatą Pacut. To wielka chluba powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego.

W miniony weekend w Katowicach odbyła się sześćdziesiąta edycja Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek. Swój pierwszy złoty medal w swojej kategorii zdobyła Paula Kułaga, zawodniczka pochodząca z Lubasza. Najgroźniejszą rywalką naszej zawodniczki była Beata Pacut - medalistka Mistrzostw Świata. - Paula pokonała przeciwniczką przez Waz-Air, technikę punktowaną na 7 punktów i tym samym została najlepszą zawodniczką Polski w kategorii 78 kg - mówił trener Pauli Józef Jopek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Aleksandra Lipiec
Starostwo Powiatowe w Czarnkowie

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury