Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Archiwum
Dzisiaj jest: 20 kwietnia 2024, sobota.  Imieniny: Agnieszki, Czesława, Lecha, Szymona

SOKÓŁ WYGRYWA Z ORŁEM

Dnia 5 marca 2017 roku o godzinie 11.00 na boisku w Hucie rozpoczął się sparing pomiędzy drużynami Sokoła Gębice i Orła Gulcz. Warunki pogodowe panujące w trakcie spotkania uznać można za stosunkowo dobre, chociaż było też chłodno i wietrznie.

Pierwsza połowa spotkania minęła dość spokojnie. Zawodnicy obu drużyn wzajemnie próbowali swoich sił, pracując na miano faworyta. Niestety reprezentanci Gulcza wykazywali się mniejszą skutecznością w porównaniu do zawodników z Gębic, w efekcie czego Sokół niejednokrotnie stawał się nieproszonym gościem w polu karnym swoich przeciwników. Jednak brak celności sprawił, że do przerwy wynik pozostawał taki sam, jak na początku spotkania.

Po rozpoczęciu drugiej połowy oczekiwania na pierwszego gola nie trwały długo, a padł on z nogi zawodnika Sokoła Gębice - Dawida Dziurli. Kolejne minuty wyłoniły waleczny charakter nowego zawodnika tej drużyny - Marcina Kwiatkowskiego, który wykonując rzut wolny w fenomenalny sposób umieścił piłkę w bramce. Niestety faworyci nie działali bezbłędnie, albowiem w wyniku pomyłki doszło do bramki samobójczej. Błąd ten nie wpłynął jednak negatywnie na Gębiczan, a wręcz przeciwnie - zmotywował ich do strzelenia kolejnej bramki, która wpadła z nogi Bartosza Kamińskiego.
Sławomir Matz

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury