Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 29 marca 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Bertolda, Marka, Wiktora, Zenobii, Zenona

free counters

W MIĘDZYZDROJACH NA MEDAL

W dniach 2-3 września br. w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się VII Międzynarodowy Turniej Weteranów w Tenisie Stołowym. Wzięło w nim udział 120 zawodników. Wystąpiła czołówka najlepszych tenisistów weteranów z Polski, Niemiec, Rosji i Danii. Gwiazdą turnieju był Duńczyk Niels Ramberg wielokrotny Mistrz Europy i Świata.

W turnieju brało udział pięciu zawodników Klubu Tenisa Stołowego Plastmet - Noteć Czarnków. Za największą niespodziankę turnieju uznano zdobycie drugiego miejsca i srebrnego medalu w grze podwójnej w kategorii 50-59 lat. Postarała się o to para Bogdan Nawrot i Adam Fąferek. Druga nasza para deblowa w kategorii 40-49 lat Daniel Górzny i Jacek Fąferek zajęła piąte miejsce. W turnieju gier pojedynczych zawodnicy KTS Plastmet - Noteć Czarnków zajęli miejsca: kategoria 40-49 lat - Daniel Górzny 13, Jacek Fąferek 16; kategoria 50-59 lat - Adam Fąferek 11, Bogdan Nawrot 13; kategoria 70-74 lat - Jan Staszczyk 6.

Prezes i grający trener czarnkowskiego klubu Jan Staszczyk w meczu ćwierćfinałowym przegrał 3:0 z Mistrzem Świata i Europy Nielsem Rambergie. Duńczyk został zwycięzcą turnieju w kategorii 70-74 lat pokonując w finale aktualnego Mistrza Polski Weteranów Edmunda Renkla.
JS

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startowÄ…  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 21/37, tel/fax 600 545 261, czarnkow.info@onet.pl