Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2024, Å›roda.  Imieniny: Aleksandra, Feliksa, Grzegorza, Jerzego

free counters

WIELEŃ NAJLEPSZY W POWIECIE

W dniu 27 stycznia 2018 roku w hali widowiskowo - sportowej w Wieleniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej w kategorii chłopców rocznik 2002-2004.

Do rywalizacji przystąpiły cztery najlepsze zespoły chłopców, wyłonione w eliminacjach gminnych: SP 2 Czarnków, SP 2 Trzcianka, SP Gębice, SP 2 Wieleń. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" i odbywały się jednocześnie na dwóch boiskach. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu Jerzy Kośmider, życząc dobrej i sportowej rywalizacji.

W pierwszym meczu drużyna SP 2 Wieleń pewnie pokonała drużynę z SP 2 Trzcianka 2:0 (25:10, 25:10). W kolejnym meczu SP 2 Wieleń przegrała pierwszego seta z zespołem SP Gębice 21:25, ale w kolejnych setach nie pozostawiła złudzeń rywalom i pewnie wygrała pozostałe sety 25:6 i 15:6, ostatecznie wygrywając mecz 2:1. W ostatnim meczu zespół z Wielenia pokonał zespół SP 2 Czarnków 2:0 (25:12, 25:19) i tym samym zdobycie Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko -Trzcianeckiego w Piłce Siatkowej w kategorii chłopców stało się faktem.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieleniu, a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele Ewa Bagrowska, Magdalena Duhr, Mirosław Sałanowski, Marek Duhr. Głównym sponsorem zawodów było Miasto i Gmina Wieleń oraz Szkolny Związek Sportowy w Czarnkowie.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom, opiekunom oraz młodzieży z SP 2 Wieleń, która aktywnie włączyła się w organizację i pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Życzymy powodzenia zespołowi SP 2 Wieleń w dalszych rozgrywkach na szczeblu rejonowym!
Marek Duhr

Wyniki meczów:
SP 2 Trzcianka - SP 2 Wieleń 0:2 (10:25; 10:25)
SP 2 Czarnków - SP Gębice 1:2 (18:25, 25:22, 8:15)
SP 2 Wieleń - SP Gębice 2:1 (21:25, 25:6, 15:6)
SP 2 Trzcianka - SP 2 Czarnków 0:2 (13:25, 13:25)
SP 2 Trzcianka- SP Gębice 0:2 (22:25,19:25)
SP 2 Czarnków -SP 2 Wieleń 0:2 (12:25, 19:25)

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 2 Wieleń 6 pkt.
2. SP Gębice 4 pkt.
3. SP 2 Czarnków 2 pkt.
4. SP 2 Trzcianka 0 pkt.

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startowÄ…  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 21/37, tel/fax 600 545 261, czarnkow.info@onet.pl