Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Archiwum
Dzisiaj jest: 20 kwietnia 2024, sobota.  Imieniny: Agnieszki, Czesława, Lecha, Szymona

PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY

Kolejny mecz czarnkowskich siatkarzy z Treflem Lębork zakończył się niestety porażką 1:3. Nie pomogło własne boisko i kibice żywiołowo dopingujący drużynę Noteci. Ale nie ma co rwać włosów z głowy, bo to dopiero drugi mecz w tej rundzie.

W sobotę, 6 października, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr2 w Czarnkowie drużyna KS Steico Noteć Czarnków podejmowała siatkarzy KS Trefl Lębork. Wprawdzie pierwszego seta wygrała drużyna gości 18:25, to drugi należał już do drużyny gospodarzy i zakończył się wynikiem 25:18. Wydawało się, że odniesienie zwycięstwa przez gospodarzy to tylko kwestia czasu. Niestety kolejny set przegrali wynikiem 21:25, a czwarty wynikiem 22:25. Pomimo przegranej, mecz mógł się podobać, bo zacięta rywalizacja trwała do ostatniego gwizdka sędziego. To dopiero drugi mecz w tym sezonie i drużyna Noteci musi nabyć doświadczenia. Kolejny mecz Czarnkowianie grają 13 października na wyjeździe z drużyną KS Stal Grudziądz. Mamy nadzieję, że tym razem przywiozą komplet punktów. Na uwagę zasługuje liczna grupa kibiców, która dopingowała czarnkowskim siatkarzom. Z pewnością nie zniechęcą się pierwszą porażką swojej drużyny i będą ją dopingować w całych rozgrywkach.