Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024, czwartek.  Imieniny: JarosÅ‚awa, Marka, SÅ‚awy, Szczepana

free counters

DWA ZWYCIĘSTWA SIATKARZY

Drużyna męska czarnkowskich siatkarzy MKS Steico Noteć Czarnków wygrała na wyjeździe dwa ostatnie spotkania. Pierwszy mecz odbył się 11 listopada w Policach, gdzie Czarnkowianie wygrali 3:1, drugie spotkanie odbyło się w Zielonej Górze 17 listopada, skąd siatkarze przywieźli dwa punkty pokonując AZS 3:2.

Z Polic czarnkowska drużyna przywiozła komplet punktów, pokonując gospodarzy 3:1. Spotkanie rozpoczęło się od porażki w pierwszym secie 23:25. Jednak drużyna zmobilizowała się i kolejne sety należały już do Czarnkowian. Drugi set wygrali 25:19, trzeci 25:19, a czwarty 25:20. Po zdobyciu trzech punktów MKS Steico Noteć Czarnków, zajmowało III miejsce w tabeli. Ostatni mecz w Zielonej Górze siatkarze z Czarnkowa wygrali8 3:2. Przywieźli więc dwa punkty, które pozwoliły utrzymać się na III pozycji w tabeli. Mecz w Zielonej Górze był bardzo wyrównany. Pierwszy set Czarnkowianie przegrali 20:25, aby w drugim secie pokonać gospodarzy 25:23. W trzecim secie po dramatycznej walce czarnkowska drużyna uległa zawodnikom AZS 31:33. Jednak kolejne dwa sety, należały już do czarnkowskich siatkarzy. W czwartym pokonali gospodarzy 25:19, a w tai breku 15:12. W sumie z dwóch meczów siatkarze przywieźli pięć punktów, co daje im III pozycję w tabeli. Kolejne dwa pojedynki, odbędą się w Czarnkowie. Pierwszy mecz 24 listopada o godz. 14.00 ze Stoczniowcem Gdańsk, a następny rozpocznie rundę rewanżową i rozegrany zostanie 1 grudnia o godz. 18.00 z liderem tabeli Orłem Międzyrzecz. Organizatorzy już dziś zapraszają kibiców do dopingowania drużyny MKS Steico Noteć Czarnków. Z pewnością własne boisko i liczni kibice, to dodatkowy atut dla drużyny.