Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024, czwartek.  Imieniny: JarosÅ‚awa, Marka, SÅ‚awy, Szczepana

free counters

ZMIENNE SZCZĘŚCIE SIATKARZY

W minioną sobotę i niedzielę, 2 i 3 marca, w czarnkowskiej hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 2, drużyna MKS Steico Noteć Czarnków podejmowała akademików z AZS UZ Zielona Góra w ramach ćwierćfinałów play off. W pierwszej rundzie obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie i wydawało się, że atut własnego boiska doprowadzi do łatwego zdobycia przez gospodarzy brakujących dwóch punktów. Niestety, podobnie jak w Zielonej Górze drużyny podzieliły się punktami.

Po meczu wygranym 3:1 w pierwszym dniu kibice mieli nadzieję, że w niedzielę nie będzie większych problemów z uzyskaniem kolejnych punktów. W sobotę bowiem czarnkowianie oddali tylko jednego seta gościom 23:25, a pozostałe sety wygrali pewnie 25:19, 31:29 i 25:21. Jednak w niedzielę czarnkowskiej drużynie wyraźnie nie sprzyjało szczęście. Już pierwszego seta przegrali gładko 18:25, a gra nie wróżyła sukcesu. I chociaż drugiego seta wygrali 25:18, nie poszli jednak za ciosem. Trzeci set to porażka 21:25, a w decydującym, czwartym secie ulegli akademikom 26:28. Po niedzielnym spotkaniu obydwie drużyny mają po dwa punkty i decydująca rozgrywka nastąpi w Zielonej Górze. Szkoda, bo w Czarnkowie była szansa na zdobycie kompletu punktów. Na wyjeździe czarnkowianom zabraknie atutu własnego boiska i losy spotkania mogą być różne. Kibice jednak mają nadzieję, że drużyna potrafi się zmobilizować i z Zielonej Góry przyjedzie z tarczą.
Marek Ambicki

Wcześniejszy materiał
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startowÄ…  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 21/37, tel/fax 600 545 261, czarnkow.info@onet.pl