Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 29 marca 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Bertolda, Marka, Wiktora, Zenobii, Zenona

KOLEJNA PORAŻKA

Nie mają szczęścia siatkarze MKS Noteć Komat Czarnków. W pierwszej kolejce rozgrywek w ubiegłym tygodniu przegrali u siebie z zawodnikami SPS Konspol Słupca 2:3, a w minionym tygodniu w Grudziądzu przegrali 1:3.

Pechowo rozpoczęła się II liga siatkówki dla zawodników MKS Noteć Komat Czarnków. Pierwszy mecz przegrali u siebie z zawodnikami Słupcy po wyrównanej grze 2:3, a na wyjeździe z Grudziądzem 1:3. Sobotni mecz zapowiadał się dobrze, bo pierwszego seta czarnkowianie wygrali 25:22. Niestety w drugim secie ulegli zawodnikom z Grudziądza wynikiem 22:25. Wprawdzie gra była wyrównana i wydawało się, że czarnkowianie przełamią złą passę, jednak w trzecim secie czarnkowska drużyna zagrała słabo. Wynik seta 16:25 mówi wszystko. Czwarty set był wyrównany i szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną, raz w drugą stronę. Jednak mając w zapasie dwa wygrane sety drużyna Grudziądza grała na większym luzie, co odbiło się na końcowym wyniku seta 22:25 i ostatecznie meczu na 1:3.

W sobotę, 12 października o godz. 18.00 kolejny mecz na własnym boisku z Olimpią Sulęcin. Mamy nadzieję, że tym razem będzie to pojedynek zwycięski.
Marek Ambicki

Wcześniejszy materiał
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startowÄ…  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury