Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 25 lipca 2014, piątek.  Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Michała, Olimpii

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2
Re: brak możliwości konsultacji z lekarzem rodzinnym
Autor: mela (IP zapamiętane)
Data: 23 Jan 2013 - 19:17:53

SZANOWNA PANI LENO Doktor Antkowiak zostaje nawet po godzinach a Pani może przychodzi w sobotę albo w niedzielę a tak właściwie to nic nie stoi na przeszkodzie żeby przepisała się Pani tam gdzie większy luz POWODZENIA I ZDROWIA ŻYCZĘ

Autor: e_mail (IP zapamiętane)
Data: 23 Jan 2013 - 19:40:32

W przychodni Państwa Bołzan jeszcze nigdy nie miałem problemu z dotarciem do lekarza, czy to z dziećmi do Pani doktor czy z sobą do doktora.
Oczywiscie jest bardzo duzo zachorowań na grypę i sam swoje odsiedziałem w kolejce ale p. Bołzan przyjmuje "do ostatniego pacjenta". 14.01 byłem przyjęty prawie przed godziną 20.00, gdzie o 18.00 przychodnia powinna być już zamknięta.

Autor: EEEE (IP zapamiętane)
Data: 24 Jan 2013 - 20:53:22

u Pani Doktor Niemiec nie ma problemu z przyjęciem, co prawda nie raz trzeba swoje od siedzieć w kolejce ale zawsze jest się przyjętym . Więc jak Dr Antkowiak nie odpowiada na terenie naszego miasta są jeszcze inne przychodnie....

Autor: mama córenki nieszkolnej (IP zapamiętane)
Data: 28 Jan 2013 - 15:57:48

a napiszcie cos wiecej o tym Wenda? Jest tam pediatra na nfz? Rzetelny?

Autor: mama (IP zapamiętane)
Data: 28 Jan 2013 - 21:19:17

Przychodnia dr Wendy-szczerze polecam!Pediatra jestw poniedziałek(przyjmuje dr Ilnicka a w środę Dr Głowacka z Poznania.W pozostałe dni dzieci przyjmuje dr Wenda.Nie ma żadnych problemów z zarejstrowaniem,nie ma dużych kolejek(a to nie dlatego,że brak tam pacjentów,tylko że zapisywani są w odpowienich godzinach np 16 a do lekarza wchodzisz maxymalnie z 10 po.Lekarze w tej przychodni są bardzo kompetetntni i mają super podejście do dzieci.Polecam

Autor: aaa (IP zapamiętane)
Data: 28 Jan 2013 - 21:19:45

Zapisałam się do tej przychodni z trójką moich dzieci , troche się bałam , bo nowa przychodnia , lekarza nie znałam , ale teraz nie żałuję .Całkowite inne podejście do pacjenta świetna atmosfera . Są dwie panie pediatry na NFZ,przyjeżdzają z Poznania

Data: 29 Jan 2013 - 11:39:19

czyli pediatrzy są w porządku??? No to moze warto przemyslec... Czyli wybieram tam pediatre a niezaleznie czy w tym dniu on jest czy nie to i tak bede przyjeta?

Autor: aaa (IP zapamiętane)
Data: 29 Jan 2013 - 13:01:02

ja nie mam problemu żeby dostać się do lekarza , czy są pediatrzy , czy ich nie ma . dzwonie a w rejestracji mówią mi na którą godzinę mam się zgłosić .

Autor: mama cóeki nieszkolnej (IP zapamiętane)
Data: 29 Jan 2013 - 18:34:14

no to fajnie, tylko szkoda, że pediatry nie ma codziennie, bo np. jak dziecko zachoruje w pt? No ale inny lekarz też chyba pomoże. A wiecie może czy badania laboratoryjne robią na mcu czy zawoża do szpitala?

Autor: Majka (IP zapamiętane)
Data: 29 Jan 2013 - 19:32:00

Szanowni Moderatorzy, to forum dyskusyjne, czy punkt reklamowo - informacyjny? Pani mamo, proponuję złożyć wizytę w przychodni, albo zwyczajnie zatelefonować i wszystkiego się dowiedzieć. Jak się wydaje to sposób łatwiejszy i bardziej wiarygodny.

Data: 29 Jan 2013 - 20:58:26

wiarygodna jest wypowiedz mam a nie lakarza, w ktorego interesie jest jak najwieksza liczba pacjentow smiling smiley

Forum to forum - oto w nim chodzi. A Ty Majka cos taka kąśliwa - niedługo wiosna!

Autor: mama (IP zapamiętane)
Data: 30 Jan 2013 - 10:25:00

Badania są wykonywane na miejscu a wynik jest tego samego dnia, w godzinach popołudniowych

Autor: pacjent (IP zapamiętane)
Data: 06 Feb 2013 - 11:53:22

Wczoraj chciałem się zarejestrować do doktora Antkowiaka powiedziano mi że doktor ma za dużo pacjentów i nie przyjmie mnie , mogą mnie ewentualnie umówić do Pani doktor Mackiewicz, zgodziłem się . Siedząc na korytarzu z gabinetu P.Antkowiaka wychodzi Pani z dzieckiem i wywołuje następną osobę , nikt się nie odzywa ani nikt nie wszedł do gabinetu a P.Antkowiak siedział chyba z godzinę bez pacjentów a przychodnia pełna ludzi . Nie rozumiem takiego podejścia do pacjentów.

Autor: Pawlo (IP zapamiętane)
Data: 26 Feb 2013 - 20:42:17

Rejestracja telefoniczna nie należy do nailepszych w tej przychodni ale w nagłych wypadkach jeszcze nigdy doktor Antkowiak nie odmówił wizyty Nawet jak przyidziesz o 17.50 będziesz przyjęty.
Dla narzekających na doktora Antkowiaka i inne przychodnie w Czarnkowie polecam przeprowadzkę do Trzcianki . Tam zapisuje się do lekarza z tygodniowym wyprzedzeniem .
To się nazywa odpowiednie planowanie choroby, w nagłych wypadkach pozostaje pogotowie.

Autor: ktos (IP zapamiętane)
Data: 05 Mar 2013 - 10:00:01

Chcialem zarejestrowac syna do pro famili (dr A)dzwoniac o 8.55 mowia ze juz nie ma rejestracji gdzie mozna sie rejestrowac od 9.00 cos tu chyba jest nie tak, co wtedy zrobic gdy dziecko chore a lekarz nie moze przyjac?

Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35/36, czarnkow.info@onet.pl
© Jacek Dutkiewicz, Marcin Małecki 2005-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.