Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 sierpnia 2017, sobota.  Imieniny: Emilii, Jana, Juliusza, Konstancji, Ludwika

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Izba Przyjęc
Autor: Obywatel83 (IP zapamiętane)
Data: 05 Mar 2016 - 14:43:34

Witam czy ktoś ostatnio ktoś musiał pojawić się w szpitalu w Czarnkowie. W izbie przyjęć po wejściu przez drzwi uderzyła mnie atmosfera klubu nocnego gdzie zakaz palenia nie jest nawet brany pod uwagę. Papierosowy dym smród jak może tak być w szpitalu na wejściu człowiek nie palący od razu się dusi mając jeszcze alergię dodatkowo to jeszcze wykańcza. Osoby z astmą to pewnie dopiero mają na wejściu .... Dyrekcja nie sprawdza czy wie o tym że łamane jest prawo i pali się w szpitalu gdzie jest zakaz. Ogólnie sprawa wygląda źle jeśli tak szanowane jest zdrowie ludzi chorych i nie palących w szpitalu. Mam nadzieję jednak, że dyrekcja sprawę załatwi i poprosi te osoby które tak ładnie psują powietrze by się przeniosły ze swoim nałogiem na zewnątrz budynku.

Re: Izba Przyjęc
Autor: kropka (IP zapamiętane)
Data: 06 Mar 2016 - 09:27:45

Obywatelu 83, szkoda ze nie widziałeś pacjentów palących przed wejściem do szpitala, tych z oddziałów i również tych czekających na wizytę w izbie przyjęć!

Autor: Ktoś (IP zapamiętane)
Data: 06 Mar 2016 - 11:27:16

Szpital ma większe problemy niż interesować się paleniem.kolejny dyrektor który się nie sprawdził i wpakował szpital w jeszcze większe problemy finansowe a miało być tak pięknie. Brak kontroli nad dowodzacym to niestety wina starostwa które poraz kolejny zamiast zainteresować się placówką wmawia nam ze niestety plan dyrektora się nie powiódł. A jaki to plan się pytam? Zabranie pieniędzy sredniemu personelowi i dolozenie lekarzom. Super plan super dyrektor i super rozwalanie naszego czarnkowskiego szpitala. Pozdrawiam i liczę na to ze starostwo będzie kontrolować wydatki szpitala miesiąc po miesiącu a nie raz na rok albo raz na dwa lata.

Autor: why (IP zapamiętane)
Data: 06 Mar 2016 - 21:27:18

Masz błędne informacje mój przedmowco. Stan finansów szpitala, nie jest tajemnica. Odchodzacy dyrektor spowodował swoimi decyzjami, że szpital przestał przynosić straty (po raz pierwszy od lat). Obcial wynagrodzenia wszystkim (również lekarzom) i niestety zapewne to był gwóźdź do jego trumny. Powinien zacząć od zwolnienia poprzedniego dyrektora, wtedy może by miał jakieś szanse...

Autor: yob (IP zapamiętane)
Data: 06 Mar 2016 - 22:53:38

Zabrał lekarzom? Któremu konkretnie? Może powiedz jeszcze że anestezjologom zabrał odchodząc? 3 bańki w plecy!!!

Autor: piotr (IP zapamiętane)
Data: 07 Mar 2016 - 11:51:49

A ja nie korzystam z czarnkowskiego szpitala i nie zamierzam korzystać. Już nie raz odmówiłem przyjęcia do szpitala. W przypadku dużego zagrożenia są w okolicy jeszcze inne szpitale. Powód. Stan np. oddziału wewnętrznego. W malutkich pokojach są 4 łóżka i nie ma miejsca nawet gdzie się ruszyć. Oczywiście nie ma nawet płatnej telewizji. W szpitalu nie ma sklepiku ani kawiarni a jedzenie ... jest bardzo delikatnie mówiąc fatalne. Oczywiście w innych szpitalach z posiłkami nie jest lepiej ale można przynajmniej zejść do bufetu i się najeść. U nas jest to niemożliwe.

Autor: zainteresowana q (IP zapamiętane)
Data: 07 Mar 2016 - 12:44:16

Uważam z ten,, pan ze świata ,, nie miał szans rozbić tutejszych układów . Jeżeli lekarze nie będą się rozwijać to nawet najlepszy menager nic nie zrobi.

Autor: zet (IP zapamiętane)
Data: 09 Mar 2016 - 09:28:10

Lekarze z Czarnkowskiego szpitala powinni wylądować rok na bezrobociu, trochę inaczej by śpiewali...

Autor: aleq (IP zapamiętane)
Data: 09 Mar 2016 - 17:23:15

Kilkakrotnie korzystałam z wizyty w Izbie Przyjęć i za każdym razem wspominam to dobrze. Nigdy nie poczułam tam papierosów, za to faktycznie jak ktoś wyżej pisał często widuję pacjentów na papierosie przed wejściem do szpitala. Nie mogę wypowiadać się o wszystkich, ale jeśli chodzi o oddział ginekologiczno-położniczy nie mam praktycznie żadnych zarzutów, oceniam opiekę lekarzy i pielęgniarek na bardzo dobry. Z wielu plusów jest zadbanie o komfort pacjentek chociażby przez tak niby niewielką rzecz jak to, że umieszczono nas - położnice w oddzielnych salach, a przecież mogły nas pielęgniarki ścisnąć w jednej, więc choć warunki szpitala nie pozwalają na jednoosobowe sale, to personel z tym sobie poradził na korzyść mnie - pacjentki smiling smiley Nie wiem czy tak jest zawsze, czy zrobiono tak z wyjątkowych okoliczności, ale taka praktyka wydaje mi się być dobrą, gdy nie ma natłoku pacjentek.

Autor: wojtas (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2016 - 14:59:55

Trzeba sobie zadać następujące pytanie. Jaki interes, miał odwołany dyrektor, żeby wspomagać swojego następcę w jego misji ratowania czarnkowskiego szpitala? Kolejny którego zatrudnia, nie będzie miał łatwiej, znów stanie się zakładnikiem tych panów co to im ciągle mało. Poza tym krąży plotka, że niektórzy zrobią wszystko żeby szpital finansowo upadł. Słynne lekarskie klany chcą go przejąć za zlotowke. Może o to w tym wszystkim chodzi?

Autor: znany (IP zapamiętane)
Data: 05 Apr 2016 - 20:58:23

nowy dyrektor zaczynał robić układy z lekarzami a szczególnie z jednym co wrócił na stare śmieci i chciał żadzic

Autor: łucja (IP zapamiętane)
Data: 20 Apr 2016 - 22:29:51

szpital czarnkowski jest bardzo czysty w izbie przyjec tez sa mile pielegniarki chirurgia polozniczy sa czystymi odzialami moge tylko sie czepiac oddzialu wewnecznego niema zadnego konfortu personel jest super na wewnecznym

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.