Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 23 maja 2017, wtorek.  Imieniny: Iwony, Juliana, Michała, Renaty

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
targ staroci w Czarnkowie
Autor: taki pomysł (IP zapamiętane)
Data: 17 May 2016 - 11:27:34

Cześć wszystkim. co myślicie, jako mieszkańcy Czarnkowa, o pomyśle zorganizowania w Czarnkowie tzw. targu staroci, pchli targ? Wielu z nas ma w swoich piwnicach, na strychu, w szafie sporo zbednych rzeczy których np szkoda wyrzucić, być może ktos inny chciałby sobie coś z tego kupic za parę groszy albo wymienić sie czymś? Mamusie małych dzieci pewnie też mają sporo ubranek, których juz nie potrzebują a być może inna mama była by zainteresowana? Mamy kilka miejsc w Czarnkowie gdzie mozna by coś takiego zorganizować: np. w parku, w łazienkach czarnkowskich, może wzdłuż deptaka ? taki pomysł mnie naszedł, napiszcie co myślicie... pozdrawiam

Re: targ staroci w Czarnkowie
Autor: PiotrFR (IP zapamiętane)
Data: 21 May 2016 - 11:21:29

Witam. Taki pomysł w Trzciance jest realizowany od dłuższego czasu , Pchli Targ odbywa się tam kilka razy w roku. O ile dobrze pamiętam opłata za wystawienie stoiska od osoby dorosłej wynosi 5 zł. , dzieci natomiast wystawiają za symboliczną złotówke Jestem jak najbardziej ZA zorganizowaniem takiego targu w Czarnkowie.

Autor: xyz (IP zapamiętane)
Data: 22 May 2016 - 22:35:17

Jak najbardziej za! Jeżdżę na takie "akcje" do no i fr. Super sprawa

Autor: Zoska (IP zapamiętane)
Data: 23 May 2016 - 21:31:49

Pomysł super ..ja tez o tym myslałam, gdyz od kilku lat biore udział w takim targu w Trzciance i zawsze wracam zadowolona..Jestem za...

Autor: scriptis (IP zapamiętane)
Data: 24 May 2016 - 22:43:47

Super pomysł.

Autor: taki pomysł (IP zapamiętane)
Data: 30 May 2016 - 10:06:55

pojawiło sie kllka opini na TAK za targiem staroci w Czarnkowie, czy może ktos z czytających forum ma pomysl jak by cos takiego zorganizować? Może przez Urząd Miasta?

Autor: kkkk (IP zapamiętane)
Data: 30 Jun 2016 - 17:38:09

Co tydzień jest w Pile w niedzielę.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.