Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 20 października 2017, piątek.  Imieniny: Anastazego, Edyty, Ireny, Witalisa, Wojciecha

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Repertuar Kina Światowid
Autor: kinomaniak (IP zapamiętane)
Data: 19 May 2016 - 14:25:31

Witam,
Jestem b.zadowolony z naszego kina, jednakże ostatnio brakuje mi paru świetnych tytułów.
Nie są to może perły kinematografii, ale co za to mogę że uwielbiam filmy z bohaterami w pelerynach.
Myślę tutaj konkretnie o filmach: X-Men: Apocalypse (premiera 20.05.), Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (premiera 06.05.)
Wydaje mi się że takie hity przyciągnęłyby widzów (mnie na pewno).
Do tej pory raczej nie byliśmy w tej materii w tyle - takie odnosiłem wrażenie.

Repertuar na ten i przyszły tydzień nie wydaje się atrakcyjny... a szkoda.

Re: Repertuar Kina Światowid
Autor: Sroczka (IP zapamiętane)
Data: 23 May 2016 - 16:10:22

Też uważam że ostatnio nic ciekawego u nas w kinie nie leci. Albo bajki albo jakieś smenty. Deadpoola grali prawie dwa miesiące po premierze masakra.

Re: Repertuar Kina Światowid
Autor: Ktoś (IP zapamiętane)
Data: 24 May 2016 - 21:33:41

Ant- mana w ogóle nie grali.Zawsze można uderzyć do Heliosa w pobliskiej Pile ale jakby nie patrzeć tez wolałbym obejrzeć coś na miejscu niż włóczyć się po terenie.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.