Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 sierpnia 2017, sobota.  Imieniny: Emilii, Jana, Juliusza, Konstancji, Ludwika

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Zabawa
Autor: Jola (IP zapamiętane)
Data: 13 Jun 2016 - 13:11:46

Jest poniedziałek, 13 czerwca. Mam pytanie: Czy tylko ja szłam dziś do pracy i kładąc się wczoraj do łóżka, liczyłam na to, że w poniedziałek obudzę się rześka i z zapałem przystąpię do obowiązków zawodowych? Tak miało być, ale niestety, głośna muzyka, niosąca się z Amfiteatru do godz. 01.53 (niedziela w nocy !) skutecznie uniemożliwiała nocny wypoczynek. Myślę, że nie byłam w tym odosobniona... A co z ludźmi, którzy bawili się w parku? Czy był to ubaw dla bezrobotnych, czy może na lekkim rauszu, rozpoczęli dziś poniedziałkową pracę? Nie mam nic przeciwko sobotnio-nocnym ubawom. Niech ludzie trochę poszaleją. Uważam jednak, że organizatorzy festynów czarnkowskich powinni zakończyć je w niedzielę o stosownej godzinie. Wracam pamięcią do zabaw sprzed lat: owszem, odbywały się one także w niedzielę (nigdy nie mogłam tego pojąć, dlaczego nie w sobotę?), lecz kończyły się najpóźniej o 24.00. Też późno, ale dawało chociaż małą szansę na jakiś wypoczynek. Tego roku w sobotę w nocy męczono nas do 02.30, w niedzielę w nocy - do blisko drugiej.

Re: Zabawa
Autor: Karolina (IP zapamiętane)
Data: 14 Jun 2016 - 19:20:42

Tak tez to slyszalam. Muza grala do poznej nocy a w poniedzialek do pracy. Noc nieprzespana a miasto nie przemyslalo chyba tematu.

Autor: pan (IP zapamiętane)
Data: 14 Jun 2016 - 22:16:21

na tej zabawie byli na pewno tylko bezrobotni którzy mieli jeszcze 500plus do przepicia

Autor: Młoda mieszkanka Czarnkowa (IP zapamiętane)
Data: 14 Jun 2016 - 23:10:51

Oceniacie ludzi, którzy byli na tej imprezie nie będąc na niej... Jeśli przeszkadza hałas polecam zakupienie zatyczek do uszu winking smiley Za chwilę Czarnków stanie się miastem emerytów i rencistów, gdzie na lewo i prawo każdemu przeszkadza hałas. I to jest tzw. "Miasto z charakterem", w którym nic się nie ma odbywać, bo przeszkadza hałas w parku jak i na rynku. Polecam napisać petycje jak w przypadku Sunrise'a, lecz wątpię w pozytywne rozpatrzenie takiego dokumentu. smiling smiley

Autor: brak słów (IP zapamiętane)
Data: 15 Jun 2016 - 09:04:18

Do Karoliny i Joli - brak słów!!!!!!!!!!

Autor: jejku_jejku (IP zapamiętane)
Data: 15 Jun 2016 - 09:22:29

jejku, jejku...raz sie człowiek nie wyśpi i wielki problem...chyba jeszcze lewą nogą Pani wstaływinking smiley
tych zabaw nie ma co niedzielę...tylko raz w roku..trzeba wielkie halo o to robić?

No nie dogodzisz, nie dogodzisz.

Autor: gość5678 (IP zapamiętane)
Data: 16 Jun 2016 - 12:18:26

Ta zabawa mogła się odbyć w piątek wieczorem a nie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wiara idzie w poniedziałek rano do pracy. A bezrobotni (o ile są jeszcze tacy) niech się wezmą do pracy bo tej nie brakuje w Wielkopolsce. Niedzielny wieczór to szczególny czas aby jeszcze odpocząć niekoniecznie przy dźwiękach głośnej muzyki i napojach alkoholowych. Mam nadzieje, że to był "wypadek przy pracy" i kolejne imprezy odbędą się w sobotnią lub co najwyżej piątkową noc.

Autor: Ironicznie (IP zapamiętane)
Data: 17 Jun 2016 - 10:41:54

Widać, mieszkańcom naszego miasta nie da się dogodzić winking smiley
Tak to biadolenie i narzekanie że nic się nie dzieje, że ludzie nie mają się gdzie wybawić a jak przyjdzie co do czego to jeszcze większy lament.
Proponuję zatyczki do uszu i dobrą poduszkę, dni Czarnkowa są tylko raz w roku.

Autor: Guru May (IP zapamiętane)
Data: 18 Jun 2016 - 18:40:56

Na takie dolegliwości senne są zatyczki do uszu, do kupienia w aptece. Ja nie używam ale słyszałem, że są skuteczne. Wybacz, że w tym wielce imprezowym mieście coś zorganizowano, co tak zrujnowało Twoje życie. Dla Twojego lepszego samopoczucia powiem Ci, że mieszkam z takimi inteligentami, którzy puszczają muzykę przez całą noc i to w zasadzie dla całego bloku. Jeden się wyprowadził to przyszedł następny. Żaden inteligencją nie grzeszy więc problemu nie widzi. Warto czasem docenić co się ma.

Autor: pan (IP zapamiętane)
Data: 20 Jun 2016 - 22:17:23

do gość5678 uwierz są w Czarnkowie bezrobotni ale to tacy co sie pracowac nie chce oczywiscie bo praca jest...ale po co pracowac jak państwo da kase 500plus wtedy mozna byc na niedzielnej zabawie

Autor: gogo (IP zapamiętane)
Data: 30 Jun 2016 - 12:06:15

Panie nauczycielki, czy co?

Autor: Szkrapiii (IP zapamiętane)
Data: 01 Jul 2016 - 21:10:46

Pani Jolu i Karolino.. trochę pokory... dzieci też nie dają pospać w nocy a rano do pracy trzeba wstawać a jakoś wątku nie zakładam smiling smiley
Ile? z 5 razy do roku maksymalnie jest zabawa!
Trzeba było szafki kuchenne porządnie umyć albo kurz w tym czasie zebrać zza tapczanu smiling smiley

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.