Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 20 października 2017, piątek.  Imieniny: Anastazego, Edyty, Ireny, Witalisa, Wojciecha

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
radio
Autor: pracownik w czarnkowie (IP zapamiętane)
Data: 04 Sep 2017 - 20:31:15

W czarnkowie radio maryja odbiera z przynajmniej czterech częstotliwości. Do tego pisowskie polskie radio i nic więcej. Nie ma chociażby złotych przebojów i innych normalnych kanałów radiowych. Czy to celowe działanie władz? Ciekawe czy ten post się ukaże na tym politycznym portalu. Pzdr.

Re: radio
Autor: Piotr (IP zapamiętane)
Data: 06 Sep 2017 - 12:21:13

Ja już kiedyś zadałem pytanie na temat radia w Czarnkowie i odpowiedziano mi że Czarnków jest za daleko nadajników. Co do radia z Torunia to się zgadzam z przedmówcą. Z tego co wiem to w Czarnkowie są dwa maszty antenowe i należałoby kierować wnioski do firmy Emitel która to zajmuje się rozprowadzaniem sygnału aby ta mogła ogłosić przetarg na wolne częstotliwości których to w Czarnkowie nie brakuje.

Autor: Ghost (IP zapamiętane)
Data: 08 Sep 2017 - 23:23:10

To nie wina zbyt odległych nadajników, tylko przez położenie naszego miasta. Czarnków leży w dolinie i w niektórych miejscach trudno jest nawet złapać sygnał tv z anteny siatkowej

Autor: sluchacz (IP zapamiętane)
Data: 28 Sep 2017 - 14:53:10

Wczoraj tj. 27 września na terenie Czarnkowa odbierało tylko radio mawryja.

Autor: Ghost (IP zapamiętane)
Data: 04 Oct 2017 - 12:17:22

Radio nie ma ryja tylko głośniki smiling smiley

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.