Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 17 listopada 2018, sobota.  Imieniny: Elżbiety, Flory, Grzegorza, Walerego, Zbysława

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Czarnkowskie stacje benzynowe.
Autor: Lkjhg (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2018 - 15:27:43

Kto ustala ceny paliw w Czarnkowie. Zawsze są znacznie wyższe niż np. w Trzciance która nie jest miastem powiatowym. Ja już od dawna nie tankuje u nas paliwa bo nie dość że jest drogo to jeszcze jakość jest fatalna. W naszym mieście działają dwie stacje sieciowe. To Orlen i Lotos. Przydałoby się jeszcze BP na obwodnicy bo tam nie ma żadnej stacji. Może strajk kierowców w Czarnkowie da do myślenia właścicielom stacji paliw w Czarnkowie.

Re: Czarnkowskie stacje benzynowe.
Autor: Democracy Now (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2018 - 20:08:46

Co Pan za bzdury wypisuje, sam Pan napisał, że to Orlen i Lotos. Ceny są ustalane wg zapotrzebowania, im większe miasto tym niższe dla nich koszt. Co za tym idzie cena może i jest niższa. Trzcianka ma 19 tys mieszkańców a Czarnków ledwo 10 tys. Nie ma właściciela stacji w Czarnkowie, bo właścicielem jest koncern Orlen i Lotos. To nie są stacje prywatnych osób. Czy to tak trudno zrozumieć ?. Strajk, niech Pan nie kompromituje się bardziej. Proszę pamiętać, że stacja musi na siebie zarabiać a więc musi być ekonomicznie uzasadniona a nie od widzimi się kogoś

Autor: trzezwy (IP zapamiętane)
Data: 23 Mar 2018 - 06:14:40

Mogę się mylić ale ceny ustala chyba właściciel na podstawie rynku winking smiley
Uwielbiam kompleks trzcianki i jesli specjalnie jeździsz tankować ileś kilometrów od miasta żeby zyskać te 5 czy 10 groszy na litrze to pozostaje mi tylko pogratulować.
Miasto powiatowe to i ceny wyższe, jak przykładowo w stolicy prawda winking smiley
I juz widzę jak ludzie którzy codziennie muszą się przemieszczać do pracy szkoły poprą jakiś wyimaginowany strajk haha to dopiero dobre, walka o przysłowiowe pięć groszy

Autor: Polak2009 (IP zapamiętane)
Data: 23 Mar 2018 - 12:09:25

Nawet w Pile czy tez Poznaniu na niektórych stacjach Orlen-u jest tańsze paliwo.
Pytanie dlaczego w Czarnkowie tak drogo?
ja tutaj także od kilku miesięcy nie tankuję.

Autor: 111 (IP zapamiętane)
Data: 05 Apr 2018 - 15:39:52

A co maja ceny do miasta powiatowego? Nie ma konkurencji to i ceny sobie mozna dyktowac jakie sie chce bo i tak nie oplaca ci sie jechac specjalnie zatankowac do trzcianki za 5 gr taniej na litrze... bo to spalisz w drodze. nie działają dwie stacje sieciowe - działa jedna orlen. Lotos sie buduje juz spory czas.

Autor: Uzytkownik4555214 (IP zapamiętane)
Data: 27 Jul 2018 - 13:51:23

Czarnków to dziura zabita deskami położona z dala od ośrodków miejskich przy żółtych drogach krajowych które tak naprawdę nic nie znacz. Dlatego cena jest wysoka. Właściciel stacji może sprzedać paliwo za 10 złotych jeśli znajdzie klientów. Ponieważ stacji jest mało to i ceny są wyższe. Oczywiście nikt nie każe tankować w Czarnkowie. Z pewnością szkody właścicielom stacji się nie zrobi. Im mniej osób będzie tankować w Czarnkowie tym cena będzie wyższa. Druga rzecz jest taka że w Czarnkowie jednym środkiem transportu jest rower. Kolej już nawet towarowa jest zamknięta. Autobusów PKS też już nie ma. W Czarnkowie wybór jest między samochodem a ... samochodem.

Autor: W120 (IP zapamiętane)
Data: 28 Jul 2018 - 13:08:29

Raczej nie-szanowny użytkowniku " Uzytkownik4555214"
Zastanawiam się skąd u Ciebie ta nienawiść do Czarnkowa. Albo jesteś totalnym ignorantem, albo jakieś osobiste nieszczęście przesłoniło Ci zdolność logicznego myślenia (współczuję).
1. Przez Czarnków rzeczywiście nie przebiega żadna droga krajowa, lecz jedna z najbardziej uczęszczanych w wielkopolsce droga wojewódzka 178 Oborniki - Wałcz. Niektóra krajówka nie jest tak obciążona jak ta. Wystarczy trochę poczytać w internecie na ten temat.
2. Linia kolejowa Czarnków - Bzowo Goraj - Rogoźno - Wągrowiec rzeczywiście jest w złym stanie i od kilkunastu lat nie kursują tu pociągi osobowe, lecz linia ta ciągle obsługuje transport towarowy do Steico i nie tylko. (ostatnio jest głośno na ten temat we wszystkich mediach regionalnych)
3. Od co najmniej 2 tygodni jedynie w Czarnkowie cena paliwa jest poniżej 5 złotych (4,99) gdy np. w Trzciance 5,13 zł.
4. Na koniec jak chcesz coś pisać, to przedtem trochę poczytaj (jak nie umiesz to popytaj, albo pooglądaj) a następnie spróbuj pomyśleć (to ponoć nie boli) i wtenczas usiądź do klawiatury.
Pozdrawiam.

Autor: Olek (IP zapamiętane)
Data: 04 Aug 2018 - 13:25:40

Dołączę się do tematu i zapytam,dlaczego ceny na czarnkowskiej stacji Orlen potrafią się zmienić w ciągu dnia trzykrotnie?Czyżby były one dostosowywane do konkretnych klientów?

Autor: tommi2009 (IP zapamiętane)
Data: 05 Aug 2018 - 08:11:54

Z jednym się zgadzam że Czarnków to dziura zabita dechami i psy tam d..... szczekają. W tej mieścinie nie ma nic i szkoda że oprócz Orlenu i lotosu nie powstaną jeszcze ze dwie inne stacje.

Autor: Morus (IP zapamiętane)
Data: 06 Aug 2018 - 10:03:33

Cała trasa nad Bałtyk pokonana dwukrotnie przez Wałcz a potem powrót przez Jastrowie i na całej trasie paliwo było najtańsze właśnie w Czarnkowie. W Trzciance różnica ponad 10 gr na litrze. Na trasie podobnie. Także akurat w tej chwili paliwo w Czarnkowie jest najtańsze...

Autor: krzysztof (IP zapamiętane)
Data: 14 Aug 2018 - 12:41:10

Jeżdżę dużo po okolicy i naprawdę nie mamy na co narzekać oprócz kilku tygodni w roku oraz na częste i gwałtowne zmiany cen szczególnie na Orlenie. Moje wnioski są takie że wszędzie na około Czarnkowa tzn. w Trzciance, Wieleniu a szczególnie w Szamotułach ceny są wyższe w około 90% czasu.W Chodzieży ceny są podobne, a w Pile ciut niższe. W Poznaniu są oczywiście ceny dyskontowe ale tylko przy marketach. Dziwnie natomiast kształtują się ceny gazu, bo z reguły w Trzciance jest tańszy.

Autor: Xcbbhgft (IP zapamiętane)
Data: 21 Aug 2018 - 13:38:01

Do @W120.
1. Oczywiście zgadza się że DW178 jest obleganą drogą ale prestiż dla miasta przynieść mogą drogi tzw. czerwone czyli krajowe. Wojewódzkie nie przynoszą żadnego prestiżu niezależnie czy jest na niej duży czy mały ruch.
2. Byłem kilka razy na basenie i przejezdzalem przez te niby czynne tory kolejowe. O tym że są lub były tam tory świadczą tylko znaki i sam przejazd. Ani po prawej ani po lewej stronie nie widać że ta linia jest używana. Chyba że pociągi jadą tylko zimą. Tego pewny nie jestem. Teraz z pewnością mogę powiedzieć że nic nie jeździ bo to widać chociażby z poziomu tego przejazdu koło basenu.

Autor: mc (IP zapamiętane)
Data: 21 Aug 2018 - 18:32:33

Najdroższe paliwo jakie tankowałem kiedykolwiek było w Czarnkowie.Wracałem z Kołobrzegu i musiałem tankować.Akurat była awaria dystrybutorów z ON.Trzeba było tankować VIPOWER

Autor: Grzegorz (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2018 - 09:54:55

Tankowałem zawsze na Orlenie przestrzegany żeby nie robić tego na małych przydrożnych stacjach. Do czasu. Kiedy mój mechanik pokazał mi co znajduje się w tankowanym przeze mnie paliwie tankuje w Trzciance albo Poznaniu. Od tego czasu nie mam problemów z silnikiem. Nie wiem na ile jest prawdą, że czarnkowski Orlen tylko z nazwy jest Orlenem. Dostawa paliwa prawdopodobnie odbywa się tylko w części przez Orlen a reszta z nieznanych nam źródeł. To jest ajent który prawdopodobnie ma możliwość dobierania paliwa z innych źródeł, a z Orlenu dostaje tylko takie ilości na jakie opiewa umowa.

Autor: Mieszko II Waza (IP zapamiętane)
Data: 25 Sep 2018 - 11:01:34

no i co z tego ze zaplaciles kilkanascie złotych wiecej jak dzieki temu zrobiles 80km wiecej na trasie?

Autor: piter81jj (IP zapamiętane)
Data: 05 Nov 2018 - 14:23:10

dzis juz 5,27 cena za litr ropy...

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.