Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 15 listopada 2018, czwartek.  Imieniny: Alberta, Amelii, Artura, Leopolda, Marii, Roberta

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Wybory samorządowe
Autor: wyborca (IP zapamiętane)
Data: 05 Nov 2018 - 00:02:19

Kolejne 4 lata Czarnków pójdzie do tyłu. Gratulacje. Dogrywka 23 października 2022 roku. Na razie idziemy na dno. Żadnych inwestycji. Żadnych remontów. Żadnej komunikacji miejskiej ani roweru miejskiego. Za to z nudnymi bliźniakami itp. Nie chce więcej pisać. To jest mój ostatni wpis na tym forum. Wkrótce wystartuje z nowym projektem gdzie będzie można się swobodnie wypowiedzieć oczywiście nie obrażając nikogo. Zawsze należy krytykować system a nie daną osobę. Do zobaczenia za cztery lata. Dobranoc Czarnków!

Re: Wybory samorządowe
Autor: Majka (IP zapamiętane)
Data: 06 Nov 2018 - 13:43:50

Drogi Wyborco, pisząc ten post najwyraźniej już zasypiałeś i przegapiłeś nowelizację Kodeksu wyborczego, która kadencyjność prezydentów, wójtów i burmistrzów oraz rad sejmików, powiatów, gmin i miast wydłużyła do 5 lat. O zgrozo! Przeoczyłeś też inwestycje i remonty, a po weryfikację słowa "żadne" odsyłam do oficjalnej strony miasta. Ponadto, jak się domyślam, Twoje rozgoryczenie jest efektem wyników wyborów, w których Ty lub Twoi kandydaci nie otrzymali mandatu zaufania od wyborców. Przyznam się szczerze, że wcale się nie dziwię, zwłaszcza, jeżeli wyznają podobną do Twojej filozofię. Otóż, oczywiście nie obrażając nikogo, łatwo jest mówić, trudniej robić. Zatem mnie osobiście bardziej przekonują osoby wcielające w życie ten drugi projekt. Może czas się obudzić!?

Autor: Mrx mr y (IP zapamiętane)
Data: 06 Nov 2018 - 14:20:53

Popieram WYBORCE ........miasto emerytow i rencistow .....tyle w temacie ......juz tez dziekuje

Autor: Wuja (IP zapamiętane)
Data: 09 Nov 2018 - 16:03:02

Popieram znowu nic się nie będzie działo a robienie inwestycji na kredyt to każdy potrafi .

Autor: Jaś Wędrowniczek (IP zapamiętane)
Data: 11 Nov 2018 - 21:09:15

Drogi Wyborco!
Myślę, że z powodu Twej nieobecności na tym forum nikt nie będzie płakał. Podobnie jak po Mrx mr y. A co do Wuja: To może pokaż, co Ty Wuju zrobiłeś dla Naszego Miasta? Bo łatwo jest stać z boku, zrzędzić, narzekać i mówić, że wszystko jest beeee............

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.