Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 26 czerwca 2019, środa.  Imieniny: Jana, Jeremiego, Pawła, Pauliny, Wirgiliusza

R E K L A M A

















free counters


Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Wybory samorządowe
Autor: wyborca (IP zapamiętane)
Data: 05 Nov 2018 - 00:02:19

Kolejne 4 lata Czarnków pójdzie do tyłu. Gratulacje. Dogrywka 23 października 2022 roku. Na razie idziemy na dno. Żadnych inwestycji. Żadnych remontów. Żadnej komunikacji miejskiej ani roweru miejskiego. Za to z nudnymi bliźniakami itp. Nie chce więcej pisać. To jest mój ostatni wpis na tym forum. Wkrótce wystartuje z nowym projektem gdzie będzie można się swobodnie wypowiedzieć oczywiście nie obrażając nikogo. Zawsze należy krytykować system a nie daną osobę. Do zobaczenia za cztery lata. Dobranoc Czarnków!

Re: Wybory samorządowe
Autor: Majka (IP zapamiętane)
Data: 06 Nov 2018 - 13:43:50

Drogi Wyborco, pisząc ten post najwyraźniej już zasypiałeś i przegapiłeś nowelizację Kodeksu wyborczego, która kadencyjność prezydentów, wójtów i burmistrzów oraz rad sejmików, powiatów, gmin i miast wydłużyła do 5 lat. O zgrozo! Przeoczyłeś też inwestycje i remonty, a po weryfikację słowa "żadne" odsyłam do oficjalnej strony miasta. Ponadto, jak się domyślam, Twoje rozgoryczenie jest efektem wyników wyborów, w których Ty lub Twoi kandydaci nie otrzymali mandatu zaufania od wyborców. Przyznam się szczerze, że wcale się nie dziwię, zwłaszcza, jeżeli wyznają podobną do Twojej filozofię. Otóż, oczywiście nie obrażając nikogo, łatwo jest mówić, trudniej robić. Zatem mnie osobiście bardziej przekonują osoby wcielające w życie ten drugi projekt. Może czas się obudzić!?

Re: Wybory samorządowe
Autor: Mrx mr y (IP zapamiętane)
Data: 06 Nov 2018 - 14:20:53

Popieram WYBORCE ........miasto emerytow i rencistow .....tyle w temacie ......juz tez dziekuje

Re: Wybory samorządowe
Autor: Wuja (IP zapamiętane)
Data: 09 Nov 2018 - 16:03:02

Popieram znowu nic się nie będzie działo a robienie inwestycji na kredyt to każdy potrafi .

Re: Wybory samorządowe
Autor: Jaś Wędrowniczek (IP zapamiętane)
Data: 11 Nov 2018 - 21:09:15

Drogi Wyborco!
Myślę, że z powodu Twej nieobecności na tym forum nikt nie będzie płakał. Podobnie jak po Mrx mr y. A co do Wuja: To może pokaż, co Ty Wuju zrobiłeś dla Naszego Miasta? Bo łatwo jest stać z boku, zrzędzić, narzekać i mówić, że wszystko jest beeee............

Re: Wybory samorządowe
Autor: Anna_22_07 (IP zapamiętane)
Data: 12 Nov 2018 - 00:30:48

Do: Mrx mr y i Wuja

Emeryci i renciści to też mieszkańcy i wyborcy. Sam kiedyś może też będziesz emerytem, chyba, że zostanie zniesiony wiek emerytalny. Malkontenci i narzekacze są wszędzie, ale w działaniu ich nie widać. Czarnków miał super gospodarzy, a jak komuś nie pasuje, to sam mógł startować i poprowadzić to lepiej...

Re: Wybory samorządowe
Autor: wyborca (IP zapamiętane)
Data: 15 Nov 2018 - 11:29:08

5 lat jest za Kaczyńskiego. Jak za rok władza się zmieni wszystkie ustawy wrócą do normy z automatu więc będzie ponownie 4 lata.

Re: Wybory samorządowe
Autor: Wuja (IP zapamiętane)
Data: 15 Nov 2018 - 17:43:32

Hahaha za włodarzy było lepiej 0 zł z uni wszystko na kredyt gratuluje niewiedzy winking smiley))

Re: Wybory samorządowe
Autor: Majka (IP zapamiętane)
Data: 16 Nov 2018 - 08:03:21

Jeszcze nie tak dawno, bo przed 2015 rokiem napisałabym "Lex retro non agit", jednak po tym, co zdarzyło się w Polsce później, wcale bym sie nie zdziwiła, gdyby w trakcie trwania kadencji skrócono ją z 5 do 4 lat. Niestety w takim przypadku okazałoby się, że ci co przyszli, wcale nie są lepsi od tych co odeszli.

Re: Wybory samorządowe
Autor: MiREk (IP zapamiętane)
Data: 18 Nov 2018 - 20:53:33

Czarnków to dno. Wystarczy porównać tą wioskę chociażby do Chodzieży czy Obornik. Te miasta inwestują w swoich mieszkańców. W czarnkowie się tylko o tym mówi i buduje się ślepą drogę która kończy się na bamberskim polu. Na co liczycie? Żaden poważny przemysł nie pojawi się w tym grajdole. Czy budowa tej drogi to nie jest czasami działanie na szkodę samorządu? Mnie wydaje się że chyba tak.

Re: Wybory samorządowe
Autor: Wuja (IP zapamiętane)
Data: 22 Nov 2018 - 16:20:48

Szkoda że nie takie wpisy są na stronie , masakra

Re: Wybory samorządowe
Autor: piterdfg (IP zapamiętane)
Data: 23 Nov 2018 - 08:43:37

nie pitol. Powstaje fabryka przerobu stłuczki szklanej. Pierwsza nowa firma w miescie od kilkunastu lat. za 5-10 lat moze jeszcze kogos uda sie sciagnac zwłaszcza gdy Vox albo inny duzy zakłąd ucieknie do Grzęp i podatki bedą wpływac do gminy wiejskiej...

Re: Wybory samorządowe
Autor: Mikołaj (IP zapamiętane)
Data: 25 Nov 2018 - 20:39:08

Gmina wiejska już praktycznie nie istnieje. Ich burmistrz ma postawione zarzuty i może trafić tam gdzie jest jego miejsce.

Re: Wybory samorządowe
Autor: Wuja (IP zapamiętane)
Data: 26 Nov 2018 - 18:14:09

Sprostowanie : szkoda że nie wszystkie wpisy które nie obrażają nikogo lecz te które nie są przychylne są moderowane

Re: Wybory samorządowe
Autor: Wuja (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2018 - 16:08:51

OGOLNIE NIEZLE JAJA U PANA TADLI . AUTOBUS TKZ MIEJSKI nie ma w pozwoleniu przystanku SAM. Niezła samowola . Oczywiście ten autobus już sie tam nie zatrzymuje !!! Czyżby po wyborach już autobus nie musi się zatrzymywać na nielegalnym przystanku .

Re: Wybory samorządowe
Autor: niewazne (IP zapamiętane)
Data: 04 Dec 2018 - 15:57:15

Miasto upada a patologia oraz emeryci i renciści mają się tu dobrze. Pozostali już się wnieśli. Nie znam drugiego miasta powiatowego liczącego 10 tys. mieszkańców. Niektóre wioski mają więcej mieszkańców.

Re: Wybory samorządowe
Autor: Ppp (IP zapamiętane)
Data: 05 Dec 2018 - 18:39:21

Wuja: To nie jest żaden miejski autobus tylko szkolne dziadostwo. Czarnków jeszcze nigdy nie widział miejskiej komunikacji z prawdziwego zdarzenia. A zresztą po co w wiosce autobusy miejskie? Romanowo ma więcej mieszkańców niż czarnków. Dawno już Brzeźno, smieszkowo, Dębe i Romanowo powinno być przylaczone do czarnkowa. Ale nasze władze myślą jak i ile można nabrać do własnej kieszeni.

Re: Wybory samorządowe
Autor: Wuja (IP zapamiętane)
Data: 07 Dec 2018 - 09:56:15

A najlepsze jest to że na pierws,ej sesji rady miasta radni od p. TADLI PRZEGLOSOWALI ZAKAZ WOLNYCH GLOSOW , oczywiście bali się że zostaną dziwne przychylne komentarze , tylko siedza i kawka ciasteczko A kasa leci


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.