Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 grudnia 2018, środa.  Imieniny: Beniamina, Darii, Dariusza, Gabriela, Grzegorza

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Segregacja śmieci po nowemu.
Autor: gość45558 (IP zapamiętane)
Data: 06 Dec 2018 - 00:18:26

Z jakiej okazji mam segregować śmieci. Płacę po to więcej aby tym się zajęli gdzie indziej. Nie mam czasu na to żeby jeszcze segregować śmieci. Do czego doprowadził ten Kaczyński? Oczywiście nie przyjmę nowej umowy o wywóz śmieci a co za tym idzie będzie obowiązywać poprzednia by była bezterminowa. To nie jest wina naszych włodarzy a naszego pseudo rządu.

Re: Segregacja śmieci po nowemu.
Autor: Sev (IP zapamiętane)
Data: 06 Dec 2018 - 18:47:31

Ustawę śmieciową uchwalił rząd PO... tak dla sprostowaniasmiling smiley

Autor: Radny (IP zapamiętane)
Data: 07 Dec 2018 - 01:43:27

Możesz nie segregować, zapłacisz więcej. Proste. A stawki biorą się z uchwały uchwalanie przez Radę. Jeśli nie podniosą to zapłaci gmina/miasto, a dlaczego mają dokładać wszyscy mieszkańcy do Twojego podejścia do ekologii?!

Autor: Marek (IP zapamiętane)
Data: 09 Dec 2018 - 20:41:04

Wielkie wymądrzanie się na temat "umiejętności segregowania śmieci", a i tak posegregowane odpady trafiają do śmieciary, w której znajdują się śmieci zmieszane - HIPOKRYZJA. Byłem świadkiem (i nie tylko ja)takiego zdarzenia podczas odbierania śmieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czarnkowie. Najpierw niech te służby przygotują się do odbioru posegregowanych śmieci, a potem niech uczą mieszkańców jak z nimi postępować...

Autor: gość45558 (IP zapamiętane)
Data: 09 Dec 2018 - 22:56:51

Panie @Radny. Dlaczego inni mają dopłacać. Nikt nie dopłaca bo ci co nie segregują odpadów płacą więcej a segregujący mniej. Sprawa dotyczyła likwidacji możliwości niesegregacji śmieci. Teraz nię będzie wyboru. Przynajmniej wg tego co pisze na tej stronie. A co do ekologii to mam ją gdzieś. Ktoś gdzieś na tym słowie robi duże bejmy. Podobnie jak na smogu. Taka jest niestety prawda.

Autor: yob (IP zapamiętane)
Data: 14 Dec 2018 - 19:36:30

gość45558 ... chciał bym cie w lesie spotkać jak śmieci wywalasz. Natura z takimi jak ty też sobie poradzi.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.