Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 17 lipca 2019, środa.  Imieniny: Anety, Bogdana, Bohdana, Jadwigi, Martyny

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Przebudowa DK182
Autor: Gość0850 (IP zapamiętane)
Data: 01 Apr 2019 - 11:11:07

Niestety słaby żart jeśli chodzi o przebudowę tej drogi. Dzisiaj nie da się jechać szybciej jak 60 km/h. Miasto ma gdzieś aby zainteresować się tą przebudową podobnie jak GDDKiA. Pozostaje nam tylko męczyć się codziennie i systematycznie niszczyć swoje samochody. Oczywiście nie dajcie się nabrać na dzisiejszy news. Żadnej przebudowy w tym roku ani w kolejnym nie będzie.

Re: Przebudowa DK182
Autor: Mrxmry (IP zapamiętane)
Data: 02 Apr 2019 - 07:17:59

A moze zrobic by akcje i chodzic po pasach . Moze wtedy ZDW sie zainteresuje . Kurna czlowiek przejedzie cala Pile w zdluz i wszez i drogi jak na stole , a by mi ktos szal zalozyl na oczach to bym wiedzial ze.jedziemy przez Czarnków.....droga jak na ksiezycu. Powoli czas kupic chyba jakiego Suv-a

Autor: xc60 (IP zapamiętane)
Data: 02 Apr 2019 - 10:05:17

Miasto i GDDKiA nie odpowiada za tą drogę tylko WZDW - także słaby ten post winking smiley a co do samego remontu mam wrazenie ze utknoł w martwym punkcie :\ bo z tego co widać to w tym roku tego niezrobia (nie ma zadnych przetargów na ten rok na ten odcinek) nie wiem czy dokumentacja wogole jest "zrobiona"

Data: 02 Apr 2019 - 18:41:11

[www.poznan.uw.gov.pl]

a jednak decyzje wydano w lutym smiling smiley wiec moze jest nadzieja ze się coś ruszy!

Autor: Gość0850 (IP zapamiętane)
Data: 03 Apr 2019 - 14:04:06

Zgadza się, że miasto nic nie ma do tej drogi ale może jakiś lobbing by się przydał w WZDW. Wydaje mi się, że jeszcze poczekamy kilka lat zanim ta droga będzie wyremontowana.

Autor: obserwator (IP zapamiętane)
Data: 04 Apr 2019 - 10:51:38

@Gość0850 z tego co się dowiedziałem remont (przebudowa) ul. Kościuszki od Ronda Św.Jana Pawła II do skrzyżowania MIedzychód , Drezdenko ma być zaczęta koniec 2019 roku lub początek 2020 - ale poślizgi mogą się zdarzyć.Zobaczymy jak to będzie. Droga ta musi być zrobiona do 2022 roku - środki na remont z budżetu Uni Europejskiej - zobaczymy jak ją wykonają ponieważ czas realizcji projektu wynosi aż 18 miesięcy.

Autor: Sev (IP zapamiętane)
Data: 04 Apr 2019 - 11:59:20

Zgoda na obwodnice 10lat leżała, a z Kościuszki nie będzie inaczej. Burmistrz chociaż nie ma wpływu na ten remont powinien molestować WZDW aby jakoś to przyspieszyć. No ale w naszym mieście radni i burmistrz tylko od rowerzystów są.

Autor: Kierowca812 (IP zapamiętane)
Data: 11 May 2019 - 14:17:48

Żadnej przebudowy nie będzie bo są pomalowane już linie. W tym roku z pewnością nic nie będzie robione. Jedyne co nam zostało to omijać tą drogę jadąc ulicą Wroniecką.

Data: 13 May 2019 - 15:57:01

przebudowa musi się rozpocząć/zakończyć do 2020 roku bo na to są środki Unijne i to jest uwzględnione w planie transportowym na wzdw.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.