Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 17 lipca 2019, środa.  Imieniny: Anety, Bogdana, Bohdana, Jadwigi, Martyny

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Moje miasto!
Autor: Porządek!!!!!!! (IP zapamiętane)
Data: 18 Jun 2019 - 20:44:21

Chciałbym dowiedzieć się kto jest gospodarzem na ul.Wodnej tzn.plac przed sklepami,panuje tam straszny bałagan,posadzone drzewka ,krzewy ,trawa rośnie jak chce,nikt nie czyści rosnących chwastów na klombach chyba od czasu powstania sklepu,niezbyt ładny to wizerunek dla miasta.Przez panujące upały i suszę trawa przy chodnikach jest niezbyt zielona ale wykoszona mogłaby być,widać że brak gospodarza w tym temacie.

Re: Moje miasto!
Autor: natalie (IP zapamiętane)
Data: 19 Jun 2019 - 12:34:42

Drzewka, krzewy, trawa, w klombach rośliny, wygląda na całkiem przyjemne miejsce.

Autor: Heh (IP zapamiętane)
Data: 19 Jun 2019 - 13:00:44

W Czarnkowie takich miejsc brakuje. No ale co niektórzy wolą betony.

Autor: Democracy Now (IP zapamiętane)
Data: 30 Jun 2019 - 08:39:34

Dlaczego miasto nie wyczyści bruku na Placu Wolności myjkami ciśnieniowymi, dlaczego nie ma polewaczek w gorące dni ?

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.