Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 14 grudnia 2019, sobota.  Imieniny: Alfreda, Dory, Flory, Izydora, Jana, Pawła

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2
Moje miasto!
Autor: Porządek!!!!!!! (IP zapamiętane)
Data: 18 Jun 2019 - 20:44:21

Chciałbym dowiedzieć się kto jest gospodarzem na ul.Wodnej tzn.plac przed sklepami,panuje tam straszny bałagan,posadzone drzewka ,krzewy ,trawa rośnie jak chce,nikt nie czyści rosnących chwastów na klombach chyba od czasu powstania sklepu,niezbyt ładny to wizerunek dla miasta.Przez panujące upały i suszę trawa przy chodnikach jest niezbyt zielona ale wykoszona mogłaby być,widać że brak gospodarza w tym temacie.

Re: Moje miasto!
Autor: natalie (IP zapamiętane)
Data: 19 Jun 2019 - 12:34:42

Drzewka, krzewy, trawa, w klombach rośliny, wygląda na całkiem przyjemne miejsce.

Autor: Heh (IP zapamiętane)
Data: 19 Jun 2019 - 13:00:44

W Czarnkowie takich miejsc brakuje. No ale co niektórzy wolą betony.

Autor: Democracy Now (IP zapamiętane)
Data: 30 Jun 2019 - 08:39:34

Dlaczego miasto nie wyczyści bruku na Placu Wolności myjkami ciśnieniowymi, dlaczego nie ma polewaczek w gorące dni ?

Autor: WSZ (IP zapamiętane)
Data: 18 Jul 2019 - 13:03:07

Miasto umiera . Koncerty odwolywane , drogi nie remontowane , ogolnie zrobil sie balagan I wogole . Inne miejscowosci umieja postarac sie o fundusze na remonty drog czy komunikacji miejskiej a u nas w Czarnkowie gdzie kiedys czytalem mamy najwieksze zarobki a miasto kase w bylym woj.Pilskim nie dzieje sie NIC ! Kasa moze I pasuje ale osobom na kontach

Autor: Wieśniak (IP zapamiętane)
Data: 24 Jul 2019 - 09:23:55

To nie jest miasto. To jest wieś zabita dechami i grajdół. Gdyby to było miasto to nie trzeba by było dzielić powiat na Czarnków i Trzcianke. W Polsce są tylko takie 3 wsie powiatowe a w Wielkopolsce tylko jedna i nazywa się Czarnków.

Autor: Fog (IP zapamiętane)
Data: 31 Jul 2019 - 10:36:42

A co wy chcecie od miasta? Sami wybraliście na burmistrza gościa o poglądach byłego "wiecznego burmistrza" i radnych co od lat siedzą przy korycie. Więc nie narzekajcie!

Autor: ja1980 (IP zapamiętane)
Data: 31 Jul 2019 - 16:54:16

Niestety to co napisał WSZ i Wieśniak to jest prawda.

Autor: Mieszkaniec1990 (IP zapamiętane)
Data: 04 Aug 2019 - 19:37:53

Chcemy chleba a nie igrzysk. Lepiej żeby drogi były zrobione niż kolejne pseudo imprezki.

POCIĄG CZARNKÓW
Autor: Democracy Now (IP zapamiętane)
Data: 06 Aug 2019 - 20:42:55

Na jakim etapie są rozmowy z Marszałkiem Województwa na temat reaktywacji połączenia Poznań-Czarnków ?

Autor: popieram (IP zapamiętane)
Data: 07 Aug 2019 - 22:13:30

Popieram poprzedników - zwłaszcza w zakresie porządku. Miasto wygląda w tym roku jak jeden wielki śmietnik. Wszędzie walają się dawno nie sprzątane śmieci, gdzie nie spojrzysz leży choćby mały papierek.Czy ktoś tu sprząta?
Panie burmistrzu, czas wyjść na spacer.
Wystarczy choćby z Rzemieślniczej skręcić do ul. Krzyżowej, a na rogu przy parkingu pod jałowcami czeka chyba na śnieg fura butelek, których ciągle przybywa . Zajrzyjcie, jak będziecie przechodzić.
Góra Krzyżowa od strony bloków obsypana śmieciami, podobnie jak skraj lasu powyżej os. Słonecznego. A ławka trochę powyżej skrętu na obwodnicę na Chodzieskiej - czy raczej to, co pod nią to już esencja syfu czarnkowskiego.
Wszędzie pełno małych flaszek - oznaka dobrobytu winking smiley
Szkoda gadać, wstyd kogoś zaprosić.

Autor: Czarnków 1234 (IP zapamiętane)
Data: 08 Aug 2019 - 11:43:26

Democracy Now : Na żadnym. Marszałek na gdzieś Czarnków. Burmistrz też specjalnie się nie stara. Zostanie tak jak jest a jak PLK się uprze to zamknie to co jest czyli linie z Rogoźna do Bzowo Goraj i Bzowo Goraj - Czarnków. Już teraz maksymalna prędkość to tylko 30 km/h.

Autor: xxxx (IP zapamiętane)
Data: 15 Aug 2019 - 08:23:40

Żądacie czystośći od władz miasta? zachowajcie ją sami, nie wiecie jak? To wam powiem: nie wyrzucajcie śmieći gdzie popadnie, tylko do kosza.Nie będziecie mieć problemu z pisaiem głupich postów.

Autor: Yyyy (IP zapamiętane)
Data: 17 Aug 2019 - 17:11:01

Czy xxxx to burmistrz lub radny słusznego komitetu?

Autor: Wsz (IP zapamiętane)
Data: 18 Aug 2019 - 18:15:56

Kiedyś to było chociaż widać firmę sprzątająca miasto. A teraz śmieci wszędzie pełno, trawa 30cm, ogólnie syf. Już nie wspomnę o samych inwestycjach czy też komunikacji miejskiej czy stanie dróg w Czarnkowie. Głosowałem na Pana Tadle ale jak narazie okazuje się że to był błąd.

Autor: Mlodzian (IP zapamiętane)
Data: 19 Aug 2019 - 01:26:39

Jak może być czysto skoro koszy na śmieci jak na lekarstwo. Na długości całych ulic brak koszy: ul. Lipowa, góra krzyżowa, w mieście też nie ma gdzie wyrzucić śmieci proponuję aby burmistrz albo radni pomyśleli o skupie opakowań szklanych ( od tzw. " małpek " to miasto będzie czyste ludzie sami posprzatają. Jest to mniejszy naklad niż zatrudnić osobę do sprzątania i przy skupie butelek nie ma potrzeby wyznaczania rejonu. Całe miasto będzie czyste już ludzie o to zadbają. Może radni zrzucą się ze swoich diet bo jak rozmawiają to mówią że nie dla diet startowali w wyborach ale jak widzimy to dla dobra mieszkańców wcale nic nie robią a szkoda.

Autor: Czarnkowiak (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2019 - 12:25:31

Popieram wszystkie opinie na temat zaśmieconego miasta! Co z tego, że w reprezentacyjnych miejscach miasta rosną ładne rośliny, o które się dba i ładnie wyglądają, skoro wszędzie indziej jest brudno.
Będziemy mieli w mieście system monitorujący zapylenie powietrza, ale jak to się ma do walających się dookoła śmieci? Może lepiej wydać tą kasę na firmę sprzątającą miasto.
To że ludzie śmiecą to też oczywiście prawda. Często śmiecą sami sobie. Wystarczy przejść się chodnikiem wzdłuż tzw. Elki i zobaczyć ile petów tam leży.

Autor: Sev (IP zapamiętane)
Data: 23 Aug 2019 - 14:07:31

Śmieci? Brud? A, gdzie straż miejska? O ile się nie mylę to jest służba powołana właśnie do pilnowania porządku i lepienia mandatów "śmieciarzom". Straż miejska została powołana również by odciążyć policję z błahych obowiązków tj. złe parkowanie, palenie byle czym w piecach itp. A w naszym miasteczku strażnicy pracują sobie do 15, widać ich tylko jak wyciągają kasę z parkomatów albo mają "lunch". Także moje pytanie brzmi po co utrzymywać te osoby? To ewidentnie robota na przetrwanie ... byle do emerytury! I Kasa z nieba leci! Moja i wszystkich mieszkańców!

Autor: "Miszczowie" melanżu (IP zapamiętane)
Data: 25 Aug 2019 - 17:57:02

Temat "małpkowiczów" i innych bałaganiarzy polecam uwadze Straży Miejskiej i Policji.

Autor: Bart (IP zapamiętane)
Data: 22 Sep 2019 - 11:35:49

Pełno śmieci jest też w parku wokół niego na grzybku i lesie przylegający do niego a należącym do miasta

Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.