Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 26 kwietnia 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Klaudiusza, Marii, Marzeny, Ryszarda

free counters

POLICJANCI STRZELALI W PILE

Z okazji 25-lecia NSZZ Policjantów zorganizowane zostały w Pile XIII Krajowe Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych. Do rywalizacji o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Piotra Skrzypkowiaka stanęło kilkudziesięciu policjantów z województwa wielkopolskiego, emeryci policyjni oraz entuzjaści strzelania. W turnieju udział wzięła również drużyna z KPP w Czarnkowie.

Zawody odbyły się w dniu 28 listopada na Strzelnicy sportowej "Tarcza" w Pile. Drużynę z Komedy Powiatowej Policji w Czarnkowie reprezentowali: asp. Hanna Rzysko - Żukowska, asp. Marcin Żukowski oraz sierż. szt. Błażej Stachowski. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach. Zespół z Czarnkowa drużynowo zajął V miejsce, natomiast indywidualnie asp. Hanna Rzysko - Żukowska zajęła II miejsce. Zwycięzcy otrzymali puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile, Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Wielkopolskiego oraz Starosty Pilskiego. Zawody zostały zorganizowane przy wsparciu Starostwa Pilskiego, MOSIR-u, Banku Pocztowego, PZU Życie, prezesa uczniowskiego klubu "Tarcza" Zenona Szulca.

Zawodników przepełniał zdrowy duch sportowej rywalizacji oraz dopisywał dobry humor. Rywalizacja sportowa oraz towarzyszące jej emocje były doskonałym sposobem na podniesienie umiejętności strzeleckich. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
Justyna Przybył
KPP Czarnków

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startowÄ…  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 21/37, tel/fax 600 545 261, czarnkow.info@onet.pl