Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Archiwum
Dzisiaj jest: 10 grudnia 2023, niedziela.  Imieniny: Bogdana, Bohdana, Daniela, Dawida, Julii, Mariifree counters


KULTURA
I ATRAKCJE
 
Kultura
Atrakcje


V CZARNKOWSKI BIEG MIKOŁAJKOWY

Już po raz piąty klub KAMA Run zaprasza wszystkie Mikołajki i Mikołajów, zarówno małych, jak i dużych do Czarnkowa, aby biegnąc lub maszerując pospieszyć z pomocą potrzebującemu dziecku z naszego miasta.

Ewa to jedenastoletnia dziewczynka, która kocha sport i koty. Uwielbia się uczyć i lubi wyzwania. Niestety miesiąc temu poważna choroba pokrzyżowała wszystkie jej plany i marzenia. Musiała zrezygnować z udziału w życiu szkolnym oraz ze wszystkich swoich pasji sportowych: tenisa, nart, windsurfingu i gry w siatkówkę. Teraz jej wyzwaniem stała się niestety choroba - białaczka limfoblastyczna. Oczywiście zdarzają się złe chwile w nierównej walce z chorobą, jednak się nie poddaje i stara z całych sił pokonać tego niewidocznego wroga.

Dlatego, aby wesprzeć Ewkę w walce z białaczką, zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnej edycji tej sportowej imprezy, łączącej pasję do biegania z pomaganiem potrzebującym. Koszt wpisowego to jedynie 40,00 zł, które w całości zostanie przekazane na leczenie Ewy, a w ramach wpłaty tej cegiełki zawodnicy otrzymają: okolicznościowy medal, bezzwrotny numer startowy, czapeczkę Mikołaja, okolicznościowy plecaczek z gadżetami, słodki i ciepły poczęstunek, napoje.

Zapisy na biegi (dzieci i dorosłych) oraz nordic walking będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną na foxter-sport.pl do 01.12.2023 lub do wyczerpania limitu miejsc.
W imieniu klubu KAMA Run
Katarzyna Baryczkowska


ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

W związku z organizacją w dniu 10 grudnia (niedziela) V Czarnkowskiego Biegu Mikołajkowego (bieg uliczny na dystansie 5 km i marsz nordic walking na dystansie 4 km) wystąpią utrudnienia w ruchu (zamknięcie całości lub części ruchu drogowego) w godzinach 13.00 - 16.00 na niżej wymienionych ulicach i odcinkach. Na części odcinków będzie obowiązywać projekt czasowej organizacji ruchu (oznakowane objazdy).

Trasa biegu: start i meta - deptak przy Pl. Wolności w Czarnkowie, ul. Rybaki, ul. Browarna, ul. Zamkowa, ul. Kościelna. Na potrzeby biegu został opracowany i zatwierdzony przez Starostwo Powiatowe w Czarnkowie projekt tymczasowej organizacji ruchu oraz zezwolenie na przeprowadzenie imprezy na drogach publicznych. Wdrożenia tymczasowej organizacji ruchu dokona Organizator biegu ustawiając znaki drogowe i inne elementy wymienione w zatwierdzonym projekcie. Ruch uliczny będzie przywrócony około godziny 16.00 po ukończeniu biegu przez ostatniego zawodnika. Liczymy na życzliwość i wyrozumiałość oraz zachęcamy do kibicowania. Impreza ta jest charytatywna celem zebrania środków na leczenie i rehabilitację 11-letniej Ewy z Czarnkowa.
Klub Kama Run Czarnków
CHOINKA DLA ŻYCIA
- oddaj krew
XXII SALON WIELKOPOLSKI
- wystawa pokonkursowa

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 21/37, tel/fax 600 545 261, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.