Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Archiwum
Dzisiaj jest: 8 maja 2024, środa.  Imieniny: Eryka, Kornela, Lizy, Marka, Stanisława

X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRYDŻOWY PAR

Radny i członek Zarządu Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego Waldemar Pawłowski w imieniu starosty otworzył jubileuszowy, X Ogólnopolski Turniej Brydżowy Par o Puchar Starosty. W drugą sobotę września do Czarnkowskiego Domu Kultury przybyło aż 92 zawodniczek i zawodników z całej Wielkopolski oraz Szczecinka, Bydgoszczy, Koszalina, Wrocławia czy Międzyrzecza.

Rekord frekwencji dobitnie świadczy o tym, że warto i jest dla kogo organizować takie zawody. Dobre warunki gry, sportowa atmosfera, smaczny obiad i niewiele interwencji sędziowskich sprawiły, że czas mijał szybko. Po zapadnięciu ostatecznych rozstrzygnięć radna powiatowa Ewa Sumińska w imieniu starosty mogła przystąpić do wręczania nagród. 1 miejsce zajęli Anna Maduzia i Marcin Dobrowolski reprezentujący klub Tęcza Szczecinek, którzy powtórzyli sukces z przed dwóch lat. 2 miejsce wywalczyli Paweł Sosnowski - Jagiellonka Piła i Paweł Kierszka - Pil-building Bydgoszcz, a na najniższym miejscu podium stanęli Andrzej Parmonik i Andrzej Rękosiak z klubu Instalko Międzyrzecz. Nagrodzone zostały również najlepsze pary w kategoriach specjalnych: najlepsza para powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego - Jolanta Zietara i Rafał Junik, najlepsza para do współczynnika kalsyfikacyjnego <4 - Patryk Szczuczko i Tomasz Kuchta ze Szczecinka, najlepsza para Stowarzyszenia Miłośników Brydża „Dama Pik” Paweł Sosnowski i Paweł Kierszka. Łącznie nagrodzonych zostało 16 zawodników, którzy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe. Turniej, jak co roku, wsparł finansowo Powiat Czarnkowsko - Trzcianecki. Dziękujemy i zobaczenia za rok.
Dama Pik

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury